Din activitățile noastre

Felicităm cadrele didactice implicate în activitățile derulate în cadrul proiectului „Copii și părinți la altar – Școala de vară”, activitate inițiată de părintele Cobzaru, preot paroh la Biserica Bursuceni (căruia îi mulțumim pentru găzduire), în colaborare cu cadrele didactice ale școlii noastre, prof. Dorina Tabără, prof. Pamparău Cristina, prof. Geanina Tabără, prof. Gavriliuc Adriana. De asemenea, mulțumim  pentru implicare și doamnei profesor Cobzaru Andreia, care a susținut și coordonat aceste activități, fiind un real succes în rândul copiilor care s-au bucurat și s-au implicat într-un număr cât mai mare, de la o zi la alta a activității, alături de părinți. Apreciem și susținem aceste activități pe care le vom promova și pe viitor!

Imaginile care reflectă o mică parte din implicarea părinților, a copiilor și a cadrelor didactice participante se regăsesc mai jos:

 

Eco-Școala

Activitate ”Săptămâna verde” –  2023

Activitate ”Școala altfel” –  2023

Site-ul comisiei de violență se poate vizualiza aici!

Ne găsiți și pe Facebook:            Școala Corocăiești                                  Școala Bursuceni

 

Activitate “Scoala altfel” – 2019